Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ADEL ENERJİ ısıtma ve soğutma sektörünün içerisinde yer alan uzman bir kadro tarafından 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
Uygulamalarımız:
Isıtma sistemleri: Bireysel kat kaloriferi, villa ısıtma sistemleri, merkezi kazan dairesi, kaskad kazan sistemi.
Klima sistemleri: Split klima, kanallı klima, multi sistem, klima santrali, chiller ve VRV sistemleri kurmaktadır.
Sıhhi tesisat sistemleri: Bina temiz ve pis su tesisatları güvenle yapılmakta, firmamızda MYK belgeli tesisatçılar çalışmaktadır.
Doğalgaz tesisat sistemleri: Daire içi doğalgaz tesisatı (çelik boru ile yapılabilmektedir), bina kolon tesisatı, üretim ve ticari amaçlı gaz tesisatı.
ADEL VİZYON
ADEL ENERJİ sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. ADEL ENERJİ bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olacaktır.
ADEL MİSYON
Doğalgaz sektörünün ve bu sektörde paralel iş kollarını gelişimine, kapsamlı, yenilikçi çözümler getirmek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak; piyasa lideri yüksek teknolojiye sahip ürünlerle hizmet sunmaktır.
HEDEFLERİMİZ
Sektörde lider kurumumuzu geliştirerek devam ettirmek, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmaktır.

Copyright © Adel Enerji || Tasarım ve Uygulama antalya web tasarım